Deep, DJky, Drum'n'bass, Neuro

SNOOKEY

HRAJE OD:

2008

STYLY:

DnB (liquid, deep, neuro)

BIO:

K DJingu se Snookey dostala v roce 2008 a v začátcích zaplňují její vinyl bag hlavně liquid-funkové desky. Ve stejném roce se přidává i k soundsystemu Ram’n’bajss, společně s ostatními členy pořádají od roku 2010 party Ladies Rules v Kutné Hoře. Čím dál více se začíná objevovat v pražských klubech jako je Cross nebo Matrix, ale i na různých klubovkách a open-airech po celé ČR. Další důležitý moment nastává v dubnu 2011, kdy Kan-Jacca zakládá DJane crew s názvem BasSistaz a Snookey se stává jednou z 6 zakládajících členek. V současné době (říjen 2014) se crew rozrostla až na počet 18 DJek – z ČR i ze Slovenska.

Během roku 2012 začíná postupně přecházet z vinylů na CDs. Tím nastává i určitá změna selekce – od melodičtějších a tanečnějších poloh drumandbassu se posunuje k těm temnějším. V jejích setech můžete v současnosti slyšet jak minimalistické deepové tracky, tak i tvrdší neurofunk. V roce 2015 pak přichází další mezník a tím je její přijetí do bookingu Let It Roll, který obohatila společně s dalšími djs té „mladší generace“.

Mezi její oblíbené producenty patří např. Alix Perez, Rockwell, Emperor, Maztek nebo Mefjus. Z českých to jsou Forbidden Society, Rido, A-Cray, Tom SMall a Dreamworkers…ve výčtu by mohla pokračovat dál a dál, jelikož kvalitní hudby a producentů, jejímu srdci nejbližších, je daleko více.

ODKAZY:

SoundCloud
Facebook fanpage