Deep, DJky, Drum'n'bass, Liquid

MAGICKÁ

HRAJE OD:

2017

STYLY:

DnB (deep, liquid)

BIO:

MagicKa se pohybuje na dnb scéně už pět let. Libuje si v barvičkách, co se hairstyle týče, takže ji určitě nepřehlédneš. Tato zdaleka křehká dívka původem ze Zlína, žijící v Praze, našla oblibu hlavně v deepu a liquidu. Ke hraní ji klasicky přivedla zvědavost, láska k elektronické hudbě a svým způsobem i partylife, který žije. Drumbassterds studio, tam to všechno začalo. Tam mistr Blofeld pečlivě dohlížel na svého padawana, dokud nebyl plně připraven. Jump up Cave v Chapeu – první akce, kde mohla předvést své schopnosti. A nebylo to naposled!

Mateřskou lodí se jí časem stal oblíbený Cross Club, kde vystupovala na akcích jako Double Trouble, Drumstation, Imperialistic Night, Dark Night, Deeper, PDF, a mnoha dalších. Nevyhnula se ani žižkovskému Storm clubu, Roxy, Chapeu Rouge, Puntu(R.I.P), Pointu, Vacuu, Centrále i zahraničnímu Fluc Wanne. Párty u sloveských bratrů pro ni také nejsou tabu. Zahrála si na Tridentu, District festivalu, Let it Snow a Liquicity. Splněným snem se pro ni stal Let It Roll a Renegade festival.

Spolu s dalšími českými DJs tvoří Komín a Bassdrop crew. Inspirací jsou jí oblíbení producenti jako – Camo & Krooked, Dj Marky, L-SIDE, S.P.Y, Alix Perez, EneI, Benny L, Break, Whiney, Askel & Elere…

ODKAZY:

Facebook fanpage