Deep, DJky, Drum'n'bass, Neuro, Techstep

LADY SU

HRAJE OD:

2009

STYLY:

DnB (neuro, deep, techstep, crossbreed)

BIO:

DJka Lady Su, vlastním jménem Zuzana, inklinovala k elektronické hudbě už od samého začátku. Jako posluchač nejdřív upřednostňovala elektro, techno a v neposlední řadě také drum and bass. Brzy však zjistila, že se hraní dnb chce věnovat aktivně, a tak se po boku neméně známeho českého DJe E.Estewese na začátku roku 2008 dostává za gramofony. V říjnu roku 2009 se poprvé veřejně postavila za gramce v prievidzském klubu Element (bývalý eScobar). Je členkou bookingu Inhuman Terror a každý měsíc se stará o akci s názvem Synapse v bratislavském klubu Radosť. Nejnověji je též členkou českého bookingu Hoofbeats a sesterstva BasSistaz.

Je zaměřená hlavně na temnější stranu dnb, ale nebojí se do svých setů zakomponovat i jemnější tracky. Mezi její oblíbené DJe a producenty patří Amit, Donny, Noisia, Raiden, Current Value, Katharsys, Forbidden Society, Audio, Kemal & Rob Data, Cause 4 Concern a mnoho dalších, jako například Data, Skeptical, Dub Phizix, Fracture, Loxy, Clarity, Ruffhouse, Overlook… Měla možnost si zahrát s DJs jako Gridlok, Black Sun Empire, BTK, Noisia, Raiden, The Upbeats, Forbidden Society, Counterstrike, Brainfuzz & Kenei, Body & Soul, Nymfo, Inside Info, Exorcist, The Square, Flight, Miss Shina, Gabanna, Lixx, Smote….

Oblíbené labely: Renegade Hardware, Prspct recs., Barcode recs., Commercial Suicide, Subsistenz recs., Subviolenz, Mentally Disturbed, Exit records, Dispatch recs., Position chrome, Subtitles, Vision, Freak, Off Key, Aspect, Moving Shadow, Metalheadz, Underfire, Citrus, Virus, Shogun Audio, …

ODKAZY:

SoundCloud
Facebook fanpage