Club, Deep, DJky, Drum'n'bass, House, Minimal, Neuro, Tech House, Techno

LA KATE

HRAJE OD:

2011

STYLY:

DnB (neuro, deep), minimal techhouse, techno

BIO:

Od roku 2010, kdy se dostala poprvé k mixážnímu pultu a playerům, prošla tato slečna mnoha hudebními styly elektronické hudby a stejně tak i mnoha nejen plzeňskými kluby.
Její začátky pamatuje music club Watt, kde se díky svému místu produkční La Kate tak nějak narodila. Tamní zvuk ji fascinoval stejně jako vystupující Djs a ona si řekla, že prostě bude hrát taky…

Začátky byly ve znamení progressive house, později šla přes tech trance až na úplnou výhybku k dubstepu. V roce 2013 se přidala k partičce producentů, kteří vlastní techno label Unaffected records a minimal tech house label Soul Fly music records. Navrhla grafické stránky vydávaných EP i loga obou labelů a do srdce se jí za to usadil minimal tech house a techno, na které nedá dopustit dodnes.

Lámané beaty ale stále byly něco, co ji dlouho fascinovalo. A proto to byl hlavně dubstep, její výtvarné vzdělání a spolupráce na grafické stránce eventů Wave music clubu v Plzni, co ji časem přiblížilo k plzeňské Drum and Bass Production crew, kde nezůstala moc dlouho, ale dnb si zamilovala natolik, že se po krátké pauze přidala k nové crew Top Secret Recordings. Zároveň se v roce 2016 stala členkou čistě dámské dj crew BasSistaz. Baví ji převážně neurofunk, ale i deepové nebo taneční prvky drum and bassu :)

ODKAZY:

SoundCloud
Mixcloud
Facebook fanpage