Breakbeat, DJky, Drum'n'bass, Neuro, Oldschool, Psytrance, Techstep

JA-NE

HRAJE OD:

1997

STYLY:

DnB (oldschool, neuro), breakbeat, psybreak

BIO:

Djka JA-NE patří mezi první legendární vlnu drumandbassových djů v Čechách. Poprvé se za gramofony postavila v roce 1997 v legendárním pražském klubu Punto Azul, kde také pracovala. Začala vystupovat s djem Touchwoodem a zároveň se stala rezidentkou Punto Azul, kde měla vlastní večer “DnB Heavy Industries”. Též se pravidelně účastnila pořadu “Turntable Lounge”, který v té době uváděl špičku pražské dnb scény.

Její sety jste mohli slyšet v mnoha klubech i freeparties po celé ČR po boku známých djů. Také spolupracovala např. s ostravskou Dvoikou.Troikou, Ex-dust, Eastek Sound System, Neurokyme Jungle United, Workshops atd. V průběhu své kariéry doprovázela na českých vystoupeních mnohé zahraniční legendy dnb. (Panacea, Digital, Masheen, Fresh, Grooverider, Vector Burn, Dial8, Vlad+Dushka, B-Complex, Camo & Krooked a další) a zároveň sama reprezentovala český drum’n’bass v zahraničí (Berlin, Hamburg, Rostock, Londyn, Slovensko, Polsko, Rakousko). Pod záštitou jejího pražského klubu Abstrakt byla organizátorkou několika úspěšných parties. Nyní otevírá nový klub Upgrade, který najdete v Praze kousek od I.P.Pavlova.

Ja-ne ráda hraje ve společných setech z více gramofonů s dalšími Djs. Jejím nejčastějšími partnery bývali dj Kovak, djka Romana a djka Babe LN. Již od začátku její djské dráhy je její výběr hudby velmi specifický – zaměřuje se na rychlé, taneční tracky s rovnější rytmikou a hutnými basovými linkami.

Od r. 2006 si začala vystupovat i s breakbeatovymi sety a roku 2012 se stala členkou seskupení djek BasSistaz Djane crew a zároveň také členkou Tactical TBX crew.

ODKAZY:

Upgrade club
Tactical TBX
Tactical TBX FB fanpage
SoundCloud
Facebook fanpage
IDJ fanpage