classic, Deep, DJky, Drum'n'bass, House, Neuro, Oldschool

BEATY

HRAJE OD:

2004

STYLY:

DnB (neuro, oldschool, deep), house, disco

BIO:

DJ Beaty své působení odstartovala v roce 2004 jako členka MP4 DJ school v Ostravě. Její hudba je spíše mixem tvrdšího drum and bassu. Její sety jsou vždy plné energie – nechybí přesné a dynamické mixy. Nebojí se míchat více stylu dnb a občas od ní můžete zaslechnout i breakbeat, tekno nebo oldschool. Pravidelně hrává v klubech po celé České republice, Slovensku a Polsku. Zahrála také v irském Dublinu, řeckém ostrově Karpathos, španělském ostrově Fuerteventura a také v mateřské zemi drum and bassu – Anglii. Během jejího působení vystoupila na předních klubových akcích a open airech jako np. Let It Roll, Therapy Session, Slim Slam Drum, [[[Trident, Hospitality, Break4Beats, DNB Rodeo, Beats For Love a vystoupila po boku téměř všech drum and bassových jmen, které výrazně ovlivnily světovou drum and bassovou scénu.

Hraje také disco-house, vlastní slušnou sbírku vinylů od artistů jako DJ Tonka, Groove Armada, Daft Punk apod.
Na začátku roku 2011 organizuje svou první party Polygamix, ve které hodlá dále pokračovat. Téhož roku se vrací zpět do „školy“ a učí se produkovat vlastní hudbu.
V roce 2013 se stává členkou jedné z nejstarší a nejznámější slovenské bookingové agentury [[[Trident, která stojí za největšími indoor i outdoorovými parties na Slovensku a výrazně se podílí na jejim působení.

V roce 2014 se stává součástí stále progresivnějšího a známějšího webu DnbPortal, pro který dělá rozhovory s českými i zahraničními producenty.
V roce 2016 se připojuje k čistě dámské crew BasSistaz. Téhož roku obdržela ocenění v podobě 2. místa v kategorii DJka roku v anketě Czech DnB Awards.

ODKAZY:

Trident SK
SoundCloud
Youtube
Facebook fanpage