News

Bredren není jen jeden!

Kan Jacca oslavuje! A pri tejto príležítosti si pozvala aj hostí priamo z Bruselu. Belgické trio Bredren, ktoré vydalo prvý release na veľmi dobre známom a obľúbenom labeli Proximity recordings už v roku 2011, to neberú na ľahkú váhu. Ich originálny zvuk, ktorý podpisuje energická basa plná vybrácií so znamenitými snare-mi a kopákmi si určite získali mnoho fanúšikov už prvým trackom Pulsar.Bredren

Ďalší velký release, ktorý vyšiel na začiatku roku 2012 na labeli Break-Fast audio snáď počul každý. Ja osobne som si ich všimla vďaka tomuto tracku. Strašná pecka, vypočujte a posúďte sami.
Po niekoľkých releasoch na londýnskom Proximity recordings, ktorý mimochodom vznikol v roku 2010 a upísali sa mu aj mená ako Amoss, Kyrist, Gerra & Stone Xtrah, či dokonca aj InsideInfo s Raidenom, sa dostali na ďalší anglický label Dispatch recordings, kde koncom roka 2013 vydali v koprodukci s českým Tomem Smallem track Sixth Sense.Bredren

Rok 2014 bol vysoko produktívny, a to nielen preto, lebo vydali tracky na labeloch ako Flexout Audio, Demand Records, Radar Records a Diffrent Music, ale aj pretože im vyšiel album Trinity na Proximity Recordings. Kompilácia 13 rôznorodých trackov sú plné temnoty a pokrútených beatov, ktoré určite dostanú každého. Na albume pracovali niečo vyše roka a dali si na ňom naozaj záležať, každý track má svoje osobité čaro.
V septembri 2014 si mali možnosť zahrať na festivale Sun and Bass ako súťažiaci v DJ competition, kde sa umiestnili na druhom mieste. Ich set sa niesol v duchu jemnejších trackov, no stále bolo počuť ich originálny zvuk. Ich produkciu podporujú dji ako S.P.Y., Skeptical, Ant TC1, Amoss a Basher, a v Čechách budú hrať po prvýkrát, takže to nepremeškajte!

FB event >>> přihlaš se!

Imperialistic Night w/ Dom & Roland + Bredren

Article by Lady Su